תחומי ההתמחות שלנו:

עסקאות נדל"ן מורכבות

משרדנו מייצג יזמים בביצוע עסקאות נדל"ן ברכישת מקרקעין ו/או מבנים קיימים לצורך ביצוע פרויקט בניה. רכישת המקרקעין יכול שתהא בהסכם בין מוכר לקונה או בהגשת הצעה למכרזי מקרקעין. השירות הניתן על ידי משרדנו הינו מקיף ומספק מענה לכל היבטי העסקה החל מבחינת העסקה בטרם תחילת המו"מ, ניהול מו"מ לרכישה, עריכת הסכמי יועצים ונותני שירותים וכלה ברישום הבית המשותף. 

קרקעות באזורי ביקוש שאינן זמינות לבניה

במדינת ישראל הקרקעות ככלל הן משאב מוגבל ובאזורי הביקוש בפרט. משקיעים רבים בוחרים לרכוש קרקעות שאינן זמינות לבניה מתוך מחשבה שבעתיד ישתנה יעודן וניתן יהיה לבנות על המקרקעין. שינוי הייעוד כשלעצמו מהווה השבחה של הקרקע ובשלב מתקדם יותר כשפרויקט הבניה יוצא לפועל ערך הקרקע מאמיר עוד יותר. משרדנו מייצג רוכשים רבים אשר בוחרים להשקיע בקרקעות מסוג זה החל משלב רכישת הקרקע, גיבוש הסכם שיתוף, דיווח העסקאות למיסוי מקרקעין ועד למימוש הפוטנציאל המלא של הקרקעות לאחר שינוי הייעוד ובניית פרויקט על המקרקעין.

עסקת קומבינציה

עסקת קומבינציה היא שותפות ארוכת טווח ומורכבת בין בעל הקרקע ליזם. עסקה זו היא סוג של עסקת חליפין בנדל"ן הנעשית בין יזם/קבלן לבין בעלי הקרקע, במסגרת העסקה מוכרים בעלי הקרקע חלק מהקרקע ליזם/קבלן, ובתמורה הם מקבלים שירותי בניה עבור יחידות הדיור שייחודו להם במסגרת הפרויקט. זוהי בעצם עסקת חליפין נדל"נית. משרדנו ילווה וייעץ לכם לכל אורך התהליך, על מנת שתקבלו את המירב מהנכס שלכם, על מנת להגן עליכם היטב בהסכם מול היזם ועל מנת להבטיח את מימוש העסקה באופן מיטבי עבורכם.

ייצוג דיירים ויזמים במסגרת פרויקטים להתחדשות עירונית

תחום ההתחדשות העירונית בישראל נמצא בתאוצה ודיירים רבים העתידים להתקשר עם יזמים בפרויקט התחדשות עירונית אינם מודעים לחשיבות הקריטית של ייצוג משפטי עצמאי מטעמם. כמי שייצגו בעלי דירות בפרויקטים רבים אנו מאמינים שתפקיד עורך הדין המייצג את בעלי דירות במסגרת עסקאות התחדשות עירונית נועד לספק מעטפת שירות שלמה. המעטפת שאנו מציעים מקצרת באופן משמעותי את התהליך, המורכבות והקשיים הכרוכים בפרויקט ומעניקה לדיירים שקט נפשי. משרדנו מייצג גם יזמים רבים אשר נותנים את שירותיהם לבעלי דירות ומעניק להם ליווי מלא לאורך כל הפרויקט. העובדה שמשרדנו מטפל הן בדיירים והן ביזמים מאפשר לנו לתת לכל צד את התמונה המלאה ובכך לשמור על האינטרס של כל צד בהסכמים שנערכים על ידינו.

ייצוג וליווי עסקאות נדל"ן בינלאומיות

למשרדנו ניסיון רב ומקיף בייעוץ וליווי של לקוחות ישראליים ובין-לאומיים, ובאיתור ומקסום הזדמנויות בתחום השקעות הנדל"ן מחוץ לגבולות ישראל. בין השירותים הניתנים ללקוחות משרדנו ניתן דגש על הסכמי השותפות באחזקת הנכסים, היבטי המס של ההשקעה, הסכמי ניהול עבור הנכסים והיבטי המימון השונים. כמו כן, משרדנו מעניק ליווי משפטי בכל הקשור בגיבוש מתווה ומבנה ההתקשרות בעסקה, בניית המסגרת המיסוי לעסקה וסיוע במו"מ למימון העסקה.

ייצוג וליווי הסכמי מימון נדל"ן

בין לקוחותינו גופי מימון אשר פועלים להענקת מימון הנדרש לבעלי קרקע\יזמים לצורך רכישת מקרקעין ו/או ליווי פיננסי להקמת הפרויקט. בנוסף, משרדנו מייצג לקוחות אשר מבקשים לגייס מימון לעסקאות נדל"ן שונות הן בשלב רכישת הקרקע והן בשלב הקמת הפרויקט.

ייצוג וליווי הסכמי שכירות לנכסים מניבים ולנכסים למגורים

משרדנו מייעץ ומלווה לקוחות עסקיים בעריכת הסכמי שכירות לנכסים בסדרי גודל משתנים וכן לקוחות פרטיים בהסכמי שכירות לדירות ו/או עסקים קטנים. אנו מייעצים ומלווים בהקפדה על חוזה שכירות שמגן עליכם הן כבעלי נכס והן כשוכרים.